Kriptovaliutų mokėjimai, Kriptovaliutoms palankūs prekybininkai, Švietimas

Kas yra RDP? Nuotolinio darbalaukio protokolo paaiškinimas

Paskutinį kartą atnaujinta: 2024 m. gegužės 31 d. 14 min perskaityti

Brendanas Hardingas

Susipažinkite su nuotolinio darbalaukio protokolo (Remote Desktop Protocol, RDP) - technologijos, leidžiančios prisijungti prie kito kompiuterio ir jį valdyti nuotoliniu būdu - galimybėmis. 

Šis vadovas padės jums suprasti, kaip veikia RDP, kaip ji naudojama realiame pasaulyje, kokios yra saugumo priemonės ir dar daugiau. Nesvarbu, ar esate RDP naujokas, ar norite pagilinti savo žinias, čia rasite viską, ko jums reikia.

Taip pat būtinai patikrinkite geriausi RDP paslaugų teikėjai tskrybėlė taip pat priimti mokėjimus kriptografine valiuta.

Kas yra RDP? Viskas, ką reikia žinoti

Nuotolinio darbalaukio protokolas (angl. Remote Desktop Protocol, RDP) - tai technologija, leidžianti kompiuterių naudotojams prisijungti prie kito kompiuterio ir jį valdyti nuotoliniu būdu. 

Šis protokolas yra labai svarbus, kad vienas kompiuteris (klientas) tinklo ryšiu galėtų rodyti kito kompiuterio (priimančiojo kompiuterio) darbalaukį ir paleisti programas. 

Iš pradžių RDP vaidmens supratimas gali atrodyti painus, todėl šiame trumpame straipsnyje sužinosite apie šiuos dalykus:

  • Kaip veikia RDP (nuotolinio darbalaukio protokolas)?
  • Nuotolinio darbalaukio savybės
  • Kam naudojami nuotolinio darbalaukio protokolai? Tikrieji naudojimo atvejai
  • Rekomendacijos dėl geriausių RDP teikėjų
  • 10 žingsnių, kaip užtikrinti nuotolinės darbalaukio prieigos saugumą
  • RDP privalumai ir trūkumai
  • Nuotolinio darbalaukio ryšio apžvalga
  • DUK

Kaip veikia RDP? Štai paprasta santrauka

Ryšio nustatymas

RDP veikia užmezgant nuotolinį tinklo ryšį tarp kliento kompiuterio ir pagrindinio kompiuterio. 

Klientas, naudodamas RDP serverio programinę įrangą, inicijuoja ryšio užklausą, kurią turi priimti kompiuteris. Priklausomai nuo RDP kliento programinės įrangos sąrankos, šis ryšys gali būti užmegztas internetu arba per vietinį tinklą.

Ekranas ir sąveika

Užmezgus ryšį per nuotolinio darbalaukio programinę įrangą, priimančiojo kompiuterio darbalaukio sąsaja tinklu perduodama į kliento kompiuterio ekraną. 

Tai leidžia kliento kompiuterio naudotojui matyti ir sąveikauti su priimančiojo kompiuterio darbalaukio aplinka taip, tarsi ji būtų vietinė. Klientas gali atidaryti failus, naudoti programas ir valdyti nustatymus nuotoliniu būdu.

Duomenų perdavimas

Sąveikos duomenys, pvz., pelės paspaudimai, klaviatūros įvestys ir kitos komandos, iš kliento siunčiami į kompiuterį, kur jie vykdomi. Atsakymai iš kompiuterio, įskaitant grafinius atnaujinimus, siunčiami atgal klientui. 

Ši abipusė komunikacija vyksta greitai, kad būtų užtikrinta sklandi naudotojo patirtis, tarsi naudotojas tiesiogiai bendrautų su pagrindiniu kompiuteriu.

Nuotolinio darbalaukio savybės

Nuotolinio darbalaukio protokolas (RDP) pasižymi įvairiomis savybėmis, kurios pagerina jo funkcionalumą ir saugumą, todėl jis yra patikima nuotolinio darbalaukio prieigos ir valdymo priemonė. 

Čia išsamiai apžvelgiamos šios savybės ir jų nauda naudotojams:

Patobulintas saugumas ir autentiškumo nustatymas

RDP palaiko lustinių kortelių autentiškumo patvirtinimą, todėl, prieš suteikiant prieigą prie nuotolinės sistemos, galima saugiai patikrinti naudotojo tapatybę. Be to, pelės ir klaviatūros duomenims apsaugoti naudojamas 128 bitų RC4 šifravimas, užtikrinantis, kad perduodama slapta informacija būtų apsaugota. 

Kad būtų užtikrintas didesnis saugumas, RDP taip pat palaiko TLS (angl. Transport Layer Security), kuris apsaugo duomenų perdavimą nuo perėmimo ir klastojimo.

Veiklos optimizavimas

Suprantant, kad reikia efektyviai naudoti pralaidumą, į nuotolinio darbalaukio protokolo ryšį įtraukta pralaidumo mažinimo funkcija. Tai ypač naudinga naudotojams, turintiems mažos spartos interneto ryšį, nes optimizuojama duomenų perdavimo sparta, kad nuotolinio darbalaukio sąveika vyktų sklandžiau. 

"RemoteFX" virtualizuoto GPU palaikymas yra dar viena svarbi savybė, kuri pagerina grafinę išvestį ir bendrą našumą, todėl idealiai tinka programoms, kurioms reikalingos didelės grafinio apdorojimo galimybės.

Prieigos ir valdymo universalumas

RDP leidžia naudoti kelis ekranus, todėl padidėja produktyvumas, nes darbo erdvė išplečiama per kelis monitorius. 

Vartotojai taip pat gali laikinai atsijungti nuo nuotolinio darbalaukio protokolo, neatsijungdami nuo jo, ir išsaugoti sesijos būseną, kol vėl prisijungs. Tai naudinga norint palaikyti ilgai vykdomas užduotis ar procesus.

Vietinių išteklių nukreipimas

Viena iš išskirtinių nuotolinio darbalaukio protokolo savybių - galimybė nukreipti vietinius failus, spausdintuvus ir prievadus į nuotolinį darbalaukį. Tai reiškia, kad nuotolinio darbalaukio sesijoje veikiančios programos gali pasiekti vietinius failus, naudoti vietinius spausdintuvus ir bendrauti su įrenginiais, prijungtais prie vietinių prievadų. 

Be to, jis nukreipia garsą iš nuotolinio darbalaukio į naudotojo vietinį kompiuterį ir dalijasi iškarpine tarp vietinio ir nuotolinio kompiuterių, taip palengvindamas sklandų keitimąsi duomenimis ir daugialypės terpės informacija.

Taikymo lankstumas

RDP pagerina naudotojo patirtį, nes leidžia nuotolinio darbalaukio programas paleisti vietiniame kompiuteryje. Šią galimybę sustiprina "RemoteApp" patobulinimai, kurie palengvina nuotolinių programų naudojimą kartu su vietinėmis programomis, taip sukuriant vientisą darbo erdvę. 

Protokolas gali palaikyti iki 64 000 nepriklausomų duomenų perdavimo kanalų ir galimybę šifruoti duomenis naudojant 128 bitų raktus, todėl juo galima saugiai ir efektyviai tvarkyti didelės apimties duomenų mainus.

Svarstymai

Nors RDP turi daug funkcijų, svarbu atkreipti dėmesį, kad ne kiekvienas RDP klientas palaiko visas šias funkcijas. Tam tikrų funkcijų prieinamumas ir veikimas taip pat gali priklausyti nuo to, ar klientas veikia patobulintu sesijos režimu.

Dėl šių savybių RDP yra galingas įrankis įmonėms ir IT specialistams, kuriems reikalingi patikimi, saugūs ir veiksmingi nuotolinės darbalaukio prieigos sprendimai. 

Nesvarbu, ar valdote serverių ūkius, ar teikiate nuotolinę pagalbą, RDP galimybes galima pritaikyti įvairiems poreikiams, todėl ji yra šiuolaikinių IT operacijų pagrindas.

Kam naudojami nuotolinio darbalaukio protokolai? Tikrieji naudojimo atvejai

Nuotolinio darbalaukio protokolas naudojamas įvairiose srityse ir pramonės šakose, o jo lankstumas padeda užtikrinti nuotolinę prieigą prie kompiuterio darbalaukio aplinkos. 

Štai keletas pagrindinių RDP naudojimo atvejų:

Nuotolinis darbas

Prieiga prie darbo vietų - Darbuotojai gali nuotoliniu būdu iš bet kurios vietos prisijungti prie savo biuro kompiuterių ir naudotis savo darbo aplinka, programomis ir failais taip pat, kaip ir fiziškai būdami biure. 

Tai ypač naudinga organizacijoms, kuriose taikoma lankstaus darbo politika, arba toms, kurios turi išlaikyti veiklos tęstinumą sutrikus darbui, pavyzdžiui, dėl nepalankių oro sąlygų ar su sveikata susijusio uždarymo.

IT palaikymas ir valdymas

Gedimų šalinimas ir priežiūra - IT pagalbos komandos dažnai naudoja RDP, kad nuotoliniu būdu prisijungtų prie naudotojų kompiuterių ir diagnozuotų bei spręstų sistemos problemas. 

Ši nuotolinio palaikymo galimybė sumažina asmeninių vizitų poreikį, taupydama laiką ir išteklius, kartu pagerindama IT problemų sprendimo laiką.

Sistemos atnaujinimai, pataisymai ir administravimas - IT administratoriai naudoja RDP, kad nuotoliniu būdu administruotų serverius ir stalinius kompiuterius, taikytų atnaujinimus, pataisas ir konfigūracijos pakeitimus, reikalingus IT infrastruktūrai prižiūrėti ir saugumui bei našumui užtikrinti.

Švietimas ir mokymas

Nuotolinė instrukcija - Mokytojai ir instruktoriai gali naudoti RDP, norėdami pasiekti mokyklos serveriuose esančią mokomąją programinę įrangą, demonstruoti nuotoliniu būdu dirbančių mokinių naudojamus procesus ir programinę įrangą. Ši galimybė ypač vertinga nuotolinio mokymosi aplinkoje, kai mokiniai ir mokytojai yra ne toje pačioje vietoje.

Prieiga prie laboratorijos - Kompiuterių mokslo ar grafinio dizaino specialybių studentai gali nuotoliniu būdu prisijungti prie laboratorinių kompiuterių, kuriuose įdiegta kursiniam darbui reikalinga specializuota programinė įranga, ir taip įgyti praktinės patirties fiziškai nedalyvaudami laboratorijoje.

Programinės įrangos kūrimas ir testavimas

Kūrimo aplinkos - Kūrėjai gali naudoti nuotolinio darbalaukio protokolą, kad pasiektų kūrimo aplinkas, esančias nutolusiuose serveriuose. Taip jie gali dirbti iš bet kurios vietos ir naudotis galingais serverio ištekliais, kurie gali būti neprieinami vietiniuose kompiuteriuose.

Programų testavimas - RDP leidžia testuotojams nuotoliniu būdu pasiekti įvairias aplinkas ir platformas ir išbandyti programinės įrangos programas pagal skirtingus scenarijus, užtikrinant suderinamumą ir našumą įvairiose sistemose.

Sveikatos priežiūra

Nuotolinė medicininė analizė ir ataskaitų teikimas - Sveikatos priežiūros specialistai gali naudoti RDP, kad nuotoliniu būdu galėtų naudotis medicininėmis programomis ir pacientų įrašais, atlikti analizes ir rengti ataskaitas nebūdami vietoje, o tai labai svarbu norint laiku suteikti medicinines konsultacijas ir gydymą.

Verslo tęstinumas

Atkūrimas po nelaimių - Nelaimės atveju, kai nukenčia fizinės verslo vietos, RDP gali būti labai svarbi verslo tęstinumo plano sudedamoji dalis, leidžianti darbuotojams tęsti veiklą nuotoliniu būdu ir naudotis svarbiausiomis programomis ir duomenimis, saugomais ne vietoje esančiuose serveriuose.

Gamyba ir inžinerija

Nuotolinis gamybos procesų stebėjimas ir valdymas - Inžinieriai ir technikai naudoja RDP pramoninėms mašinoms ir procesams stebėti ir valdyti nuotoliniu būdu. Tai padeda optimizuoti gamybos efektyvumą ir šalinti gedimus fiziškai nedalyvaujant gamykloje.

Galimybė naudotis didelio našumo kompiuterija

Daug išteklių reikalaujančios programos - Vartotojai, kuriems reikia didelio našumo skaičiavimo išteklių tokioms užduotims, kaip vaizdo įrašų redagavimas, 3D atvaizdavimas ar didelės apimties modeliavimas, gali naudoti RDP, kad nuotoliniu būdu pasiektų galingus kompiuterius, kurie gali efektyviau nei įprasti asmeniniai kompiuteriai apdoroti tokias daug išteklių reikalaujančias programas.

Suteikdama galimybę pasiekti ir valdyti kompiuterius nuotoliniu būdu, RDP ne tik padidina produktyvumą ir lankstumą, bet ir atlieka svarbų vaidmenį šiuolaikinėse IT strategijose, mokymo metoduose ir verslo operacijose. Dėl savo universalumo ji yra pagrindinė priemonė daugelyje technologinių aplinkų.

Rekomendacijos dėl geriausių RDP teikėjų

geriausios rdp paslaugos, kurios priima kriptografiją

Pateikiame keletą rekomendacijų dėl kokybiškų RDP paslaugų, kurios gali puikiai atitikti jūsų poreikius:

Pagrindinis puslapisRDP

Pagrindinis puslapisRDP siūlo specialias RDP paslaugas su "Bitcoin" mokėjimais. Mėgaukitės momentiniu aktyvavimu, 24/7 gyvu palaikymu ir neribotu pralaidumu. 

Planai atitinka įvairius poreikius ir biudžetus. "Cheap Admin RDP" kaina prasideda nuo $9,99 per mėnesį su 1vCPU, 2 GB RAM ir 15 GB SSD. Norintiems didelio našumo, plane "$149/mėn." yra "Ryzen™ 9" procesorius, 128 GB RAM ir 4 TB SSD. 

Pasauliniai serveriai užtikrina optimalų ryšį. Specializuoti "Android" emuliacijos ir Forex prekybos planai. Aiški pinigų grąžinimo politika ir nemokami administratoriaus valdymo skydeliai pagerina naudotojų patirtį. Protingas pasirinkimas RDP su "Bitcoin".

GPURDP

GPURDP siūlo GPU valdomus serverius, idealiai tinkančius sunkioms grafikos užduotims atlikti. Kaina prasideda nuo $169/mėn., paslaugos apima "Nvidia GTX 1080", 64 GB RAM ir 1 TB SSD. 

Jie garantuoja 99,9% veikimo laiką ir suteikia pinigų grąžinimo garantiją. Planai pritaikyti "Android" emuliatoriams, žaidimams ir srautiniam siuntimui. GPURDP yra patikimas GPU serverių pasirinkimas, turintis daugiau nei 300 teigiamų atsiliepimų ir veikiantis 5 metus.

Ieškote daugiau galimybių? Patikrinkite 7 geriausios RDP paslaugos.

10 žingsnių, kaip užtikrinti nuotolinės darbalaukio prieigos saugumą

Norint užtikrinti saugią nuotolinio darbalaukio protokolo (RDP) naudojimo patirtį, labai svarbu įvertinti ir įgyvendinti patikimas saugumo priemones, kad būtų išvengta grubios jėgos atakų, duomenų pažeidimų ir neleistinos prieigos. 

Pateikiame keletą geriausios praktikos pavyzdžių, kaip veiksmingai padidinti RDP saugumą:

#1 - Stiprus autentiškumo nustatymas

Įdiekite stiprius slaptažodžius ir daugiafaktorinį autentiškumo patvirtinimą (MFA), kad apsaugotumėte nuotolinio darbalaukio protokolo prieigą. 

Šis metodas padeda apsaugoti nuotolinį kompiuterį nuo nesankcionuoto prisijungimo, nes, be slaptažodžio, pridedamas papildomas saugumo lygis.

#2 - Prieigos kontrolė

Apribokite RDP prieigą tik įgaliotiems nuotoliniams naudotojams. Venkite naudoti numatytąsias administratoriaus paskyras, į kurias dažnai taikosi įsilaužėliai. Vietoj to sukurkite specialias naudotojų paskyras su reikiamomis teisėmis, kad sumažintumėte galimą saugumo riziką.

#3 - Tinklo lygmens autentiškumo nustatymas (NLA)

Įjungus NLA, prieš užmezgant nuotolinio darbalaukio protokolo seansą atliekamas preliminarus autentiškumo patvirtinimo veiksmas. Taip gerokai padidinamas saugumas, nes užtikrinama, kad prieš pradedant bet kokią sesiją būtų patikrinti naudotojo įgaliojimai.

#4 - Šifravimas

Nustatykite RDP duomenų perdavimo šifravimą į "High" (aukštas), kad perduodant apsaugotumėte jautrią informaciją. 

Šis šifravimas apsaugo nuo pasiklausymo ir užtikrina, kad duomenys tarp kliento ir serverio išliktų saugūs.

#5 - Numatytojo administratoriaus paskyrų pervadinimas

Pervadindami numatytąsias administratoriaus paskyras sumažinate jų, kaip kibernetinių atakų taikinių, matomumą. Šis paprastas veiksmas gali labai atgrasyti nuo automatinių įsilaužimo bandymų.

#6 - Išjungti iškarpinės ir spausdintuvo peradresavimą

Norėdami išvengti galimo duomenų nutekėjimo ir apsisaugoti nuo tvarkyklėmis pagrįstų atakų, išjungkite iškarpinės ir spausdintuvo nukreipimo funkcijas "Remote Desktop" ryšio sesijose. 

Nors šios funkcijos patogios, jomis galima pasinaudoti siekiant išgauti duomenis arba įdiegti kenkėjišką kodą.

#7 - Nuotolinio darbalaukio prieigos sesijų valdymas

Įdiekite kontrolės priemones, kad apribotumėte vienu metu galimų kiekvieno naudotojo sesijų skaičių. Tai padeda išvengti piktnaudžiavimo sistema ir užtikrina, kad ištekliai visada būtų naudojami efektyviai ir saugiai.

#8 - Reguliarūs atnaujinimai

Atkreipkite dėmesį! Labai svarbu nuolat atnaujinti programinę įrangą ir sistemas. 

Norėdami apsisaugoti nuo žinomų saugumo pavojų, būtinai reguliariai diegkite RDP ir susijusių sistemų saugumo pataisas ir atnaujinimus.

#9 - Stebėti veiklą

Sukurkite patikimą stebėjimo sistemą, naudodami žurnalus ir audito įrankius, kad galėtumėte stebėti nuotolinio darbalaukio ryšio veiklą. Stebėsena padeda anksti aptikti įtartiną elgesį ir galimus saugumo pažeidimus.

#10 - Venkite interneto poveikio

Tiesioginė RDP prieiga prie interneto gerokai padidina kibernetinių atakų riziką. Vietoj to būtinai naudokite virtualųjį privatųjį tinklą (VPN) arba kitus saugius nuotolinės prieigos metodus. VPN ir kiti patobulinimai užtikrina šifruotus kanalus ir papildomą saugumą.

Ir galiausiai, griežtai laikantis šios geriausios praktikos, užtikrinama, kad RDP naudojimas būtų saugus ir veiksmingas, o nuotoliniai darbalaukiai ir sistemos būtų apsaugoti nuo neteisėtos prieigos ir galimų saugumo grėsmių.

RDP privalumai ir trūkumai

RDP privalumai

  • Prieinamumas - Suteikia nuotolinę prieigą prie darbo vietos ar namų kompiuterių iš bet kurios pasaulio vietos, didina produktyvumą ir lankstumą.
  • Ekonomiškas - Sumažina fizinio IT darbuotojų buvimo poreikį ir suteikia galimybę teikti veiksmingą nuotolinę pagalbą, todėl sumažėja veiklos sąnaudos.
  • Daug funkcijų turintis - Palaikomos pažangios funkcijos, pvz., iškarpinės bendrinimas, spausdintuvo nukreipimas, aukštos kokybės grafika ir garsas.

RDP trūkumai

  • Saugumo pažeidžiamumai - Netinkamai sukonfigūravus nuotolinio darbalaukio ryšį, sistemoms gali kilti saugumo rizika, pvz., neteisėta prieiga ir duomenų pažeidimai.
  • Veikimo problemos - Lėtuose tinkluose nuotolinio darbalaukio ryšys gali vėluoti ir prastėti, o tai gali turėti įtakos naudotojo patirčiai.
  • Sudėtinga sąranka - Aukštesnio saugumo nustatymuose RDP konfigūravimas su VPN ir kitomis saugumo priemonėmis gali būti sudėtingas ir reikalauti techninių žinių.

Nuotolinio darbalaukio ryšio apžvalga

Nuotolinio darbalaukio protokolas (RDP) yra labai svarbi technologija, leidžianti nuotoliniu būdu valdyti kompiuterius įvairiais tikslais - nuo saugumo ir techninės priežiūros iki verslo tęstinumo ir programinės įrangos kūrimo. 

Kompiuterių naudotojams suteikiama galimybė patogiai pasiekti savo darbo aplinką iš bet kurios vietos. RDP suteikia jiems saugų tinklo ryšį, kad jie galėtų bendrauti su nutolusiomis sistemomis taip, tarsi sėdėtų tame pačiame kambaryje. 

Tai ne tik didina produktyvumą, bet ir palaiko įvairias taikomąsias programas, pradedant IT valdymu ir baigiant nuotoliniu švietimu, todėl tai yra nepakeičiamas įrankis įvairiose srityse.

Tačiau, nors nuotolinio darbalaukio ryšys suteikia puikių privalumų, pavyzdžiui, veiklos efektyvumą ir lankstumą, jis taip pat kelia iššūkių, ypač susijusių su saugumu. 

Jei nėra įprastos tinkamos saugumo priemonės, įskaitant patikimus autentifikavimo protokolus, atnaujintą programinę įrangą ir saugaus tinklo praktiką, pažeidžiamumai gali kelti pavojų nuotoliniams naudotojams, pavyzdžiui, grubios jėgos atakos, duomenų pažeidimai ir neteisėta prieiga. 

Vartotojai turi teikti pirmenybę šiems saugumo veiksmams, kad apsaugotų savo duomenis ir išlaikytų nuotolinių ryšių vientisumą.

Apibendrinant galima teigti, kad RDP veiksmingumas priklauso nuo subalansuoto požiūrio, kuriuo maksimaliai išnaudojamos plačios jo funkcijos ir kartu sumažinama galima saugumo rizika. 

Laikydamiesi griežtų saugumo standartų ir nuolat informuodami apie geriausią praktiką, naudotojai gali naudotis RDP privalumais kaip galinga nuotolinės prieigos priemone, užtikrinančia našumą ir saugumą kasdieniame darbe. 

Pagrindinė išvada yra ta, kad nors RDP keičia nuotolinę prieigą, nes suteikia platų valdymą ir lankstumą, visas jos potencialas išnaudojamas tik tada, kai ji papildyta griežtomis saugumo priemonėmis.

DUK

Ar yra RDP alternatyvų nuotolinei darbalaukio prieigai?

Taip, yra kelios RDP alternatyvos nuotolinei darbalaukio prieigai, įskaitant VNC (Virtual Network Computing), "TeamViewer" ir "AnyDesk". Šios priemonės siūlo panašias funkcijas, tačiau skiriasi jų savybės, pavyzdžiui, įvairių platformų palaikymas, failų perkėlimas ir naudojimo paprastumas. 

Kai kurios iš jų gali turėti geresnes saugumo funkcijas arba paprastesnius sąrankos procesus, atitinkančius skirtingus naudotojų poreikius ir pageidavimus, susijusius su nuotolinės prieigos sprendimais.

Kiek naudotojų vienu metu gali palaikyti RDP?

Pagal numatytuosius nustatymus "Windows" serveriai palaiko iki dviejų vienu metu veikiančių nuotolinio darbalaukio administratoriaus prisijungimų. Jei reikia, kad vienu metu galėtų prisijungti daugiau naudotojų, pavyzdžiui, penki naudotojai, turite įdiegti "Remote Desktop Session Host" vaidmenį. Įdiegus šį įrenginį išplečiamos galimybės, viršijančios standartinį dviejų vartotojų limitą, kad būtų galima palaikyti papildomus vienalaikius prisijungimus.

Kokios operacinės sistemos palaiko nuotolinio darbalaukio kliento prisijungimus?

Nuotolinio darbalaukio kliento ryšiai palaikomi keliose operacinėse sistemose, įskaitant "Windows 11 Pro", "Windows 11 Enterprise", "Windows 10 Pro", "Windows 10 Enterprise" ir "Windows Server" 2022, 2019 ir 2016 versijas. Šios sistemos leidžia naudotojams efektyviai kurti ir valdyti nuotolinio darbalaukio sesijas. Norėdami prisijungti prie "Windows 10" kompiuterio iš toli, taip pat galite naudoti "Windows", "Android" arba "iOS" įrenginį "Remote Desktop".

Parašė:

Brendanas Hardingas

Brendanas yra Airijoje gimęs tekstų autorius, turintis daugiau nei 20 metų darbo patirties įvairiuose žanruose - nuo kelionių žurnalistikos ir elektroninės prekybos turinio kūrimo iki vaizdo įrašų scenarijų rašymo ir bendrųjų rinkodaros kampanijų. Jo apdovanojimus pelnę darbai buvo publikuoti laikraščiuose, žurnaluose ir interneto platformose visame pasaulyje.